0

Cała ja

Co mnie tknęło by założyć bloga ?
Pierwsza myśl pojawiła się ponad rok temu, gdy wróciłam z pierwszej wizyty w Albanii, w której zakochałam się po uszy. Byłam tak nakręcona, jeszcze nawet po powrocie do Polski. Założyłam bloga którego nie ujrzał nikt, poza mną. Najwidoczniej to nie był dobry czas.
Za to w tym roku podczas, jednego z marcowych wieczorów, gdy oglądałam „Seks z Wielkim Mieście 2” pomyślałam, że fajnie by zostawić jakiś ślad po sobie, tak jak to robiła główna bohaterka- Carrie. Jako, że kocham podróże to stwierdziłam, że to właśnie o tym będę pisać ! 🙂

Co robię ?
Jestem przyszłą pielęgniarką, lubiłam zawsze pomagać innym i zarażać ich uśmiechem 🙂

Swoją pasję do podróży rozwinęłam całkiem niedawno ( mama często nazywała mnie „Kinder Niespodzianką” ponieważ moje pomysły były bardzo szalone i związane z różnego rodzaju wyjazdami, czasem aż bała się co ja znowu wymyślę ;)) ale przy tym bardzo mnie wspierała (i ciągle to robi) oraz wierzy we mnie. Mój skarb ! <3

Co lubię robić ?

-Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, czasem gdy z kimś dawno się nie widziałam to potrafię się na prawdę rozgadać, ale to do momentu w którym zorientuje się, że jednak nic nas nie goni i nie muszę się tak spieszyć. Sprawdzam się też dobrze w roli słuchacza, czy nawet „psychologa”, jeśli chodzi o moje tzn. złote myśli. (brzmi to trochę jak autoreklama, ale potwierdzić to mogą moi najbliżsi :))
-Patrzeć w niebo pełne gwiazd oraz wschody słońca nad morzem i zachody gdziekolwiek jestem.
-Gotować, ale jeszcze bardziej jeść.

Relaks:
Picie kawy, przejęłam po moim chłopaku, jako „albański zwyczaj” praktykuje go każdego dnia ;). Więc kawa i długa rozmowa, to jest coś co mnie uwielbiam, preferuję również drugą opcję, czyli: tylko ja, kawa i do tego książka <3.

Siłownia- najlepsza metoda na stres, zmartwienia, endorfiny potrafią czasem zdziałać cuda i przy tym, oprócz zadbania o sferę psychiczną widać efekty wizualne 😉 o ile się za dużo nie podjada słodkiego, do którego mam słabość.

Yoga- również na wyciszenie, odpoczynek od rzeczywistości.

Uwielbiam:
SŁOŃCE, cieszę się z każdego promienia, w dodatku jestem zmarzluchem, wiec zimno zdecydowanie nie jest dla mnie.

MORZE: zapach morza, kolor morza, nadmorskie miasta, a najważniejsze owoce morza !

Nie lubię: marnować czasu, fałszywych ludzi i brzydkiej pogody.

Kocham: ŻYCIE.

5 komentarzy

 • Reply
  Monicystyka by Monika Sobieraj
  16 kwietnia 2018 at 22:10

  Też jestem zakochana w morzu miłością niekończącą się 😀

 • Reply
  Gosia
  11 czerwca 2018 at 13:36

  Hej,
  mam pytanie czy można nadal aplikować na to seminarium językowe w Kosowie?

 • Reply
  Kasia
  15 października 2018 at 07:35

  no piękna historia wszystko jest cudowne

  • Reply
   Kamomil
   18 października 2018 at 01:56

   Dziękuje, bardzo mi miło 🙂

Leave a Reply